top of page

TESLİMAT VE İADE ŞARTLARI

TARAFLAR

İşbu Sözleşme aşağıdaki taraflar arasında aşağıda belirtilen hükümler ve şartlar çerçevesinde onaylanmış ve imzalanmıştır.

A.         ‘ALICI’ ; (sözleşmede bundan sonra “ALICI” olarak anılacaktır)

AD- SOYAD:

ADRES:

B.        ‘SATICI’ ; (sözleşmede bundan sonra “SATICI” olarak anılacaktır)

AD- SOYAD: SERVE KAFE UNLU MAMÜLLER LTD ŞTİ

ADRES: BARBAROS MAH. BÜLTEN SOK. 31/A ÇANKAYA ANKARA

TESLİMAT ŞARTLARI

Ürün teslimatlarında SATICI, siparişte ALICI tarafından belirtilen gün içerisinde ürünleri teslim etmekle yükümlüdür. İade Şartlarında belirtilen öngörülemeyen sebepler haricinde teslimat gerekli süre içerisinde gerçekleşmediyse, ALICI verdiği siparişi iptal hakkına sahiptir.

Ürünlerin teslimatı için bu Sözleşme’nin siparişin elektronik ortamda SATICI’ya ulaşmış olması ve eğer SİPARİŞ VEREN/ALICI önceden ödeme yapmayı tercih etmiş ise, bedelinin SATICI’nın hesabına aktarılmış olması gerekmektedir. Ürünlerin bedeli SATICI’nın hesabına aktarılmamış veya banka kayıtlarında iptal edilmişse SATICI’nın ürünleri teslim etme yükümlülüğü ortadan kalkar.

SATICININ, ALICI tarafından SİTE’de kayıt formunda veya sipariş esnasında belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla iletişim, bildirim, pazarlama ve diğer amaçlarla ALICI’ya ulaşma hakkı bulunmaktadır. ALICI, işbu sözleşmeyi kabul etmekle SATICI’nın kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

Satın Alınan Ürün Bedeli Ödenmez İse:

ALICI, Sözleşme konusu ürünün teslimatı için işbu Sözleşme’yi elektronik ortamda teyit edeceğini, herhangi bir nedenle sözleşme konusu ürün bedelinin ödenmemesi ve/veya banka kayıtlarında iptal edilmesi durumunda, SATICI’nın sözleşme konusu ürünü teslim yükümlülüğünün ortadan kalkacağını  kabul, beyan ve taahhüt eder.

Öngörülemeyen Sebeplerle Ürün Süresinde Teslim Edilemez İse:

 SATICI, tarafların iradesi dışında gelişen, önceden öngörülemeyen ve tarafların borçlarını yerine getirmesini engelleyen ve/veya geciktiren durumların oluşması gibi mücbir sebepler halleri nedeniyle sözleşme konusu ürünü süresi içinde teslim edemezse, durumu ALICI’ya bildireceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

ALICI da siparişin iptal edilmesini, sözleşme konusu ürünün varsa benzeri ile değiştirilmesini ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesini SATICI’dan talep etme hakkını haizdir.

İADE ŞARTLARI

ALICI tarafından siparişin iptal edilmesi durumunda ALICI’nın nakit olarak yaptığı ödemelerde, ürün tutarı 14 (on dört) gün içinde kendisine nakden ve defaten ödenir. ALICI’nın kredi kartı ile yaptığı ödemelerdeyse, ürün tutarı, siparişin ALICI tarafından iptal edilmesinden sonra 14 (on dört) gün içinde ilgili bankaya iade edilir. ALICI, SATICI tarafından kredi kartına iade edilen tutarın banka tarafından ALICI hesabına yansıtılmasına ilişkin ortalama sürecin 2 (iki) ile 3 (üç) hafta sürebileceği, bu tutarın bankaya iadesinin gerçekleşmesinden sonra ALICI’nın hesaplarına yansıması halinin tamamen banka işlem süreci ile ilgili durumlar olduğundan, ALICI, olası gecikmeler için SATICI’yı sorumlu tutamayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Alıcı, malın teslimine kadar olan süre içerisinde cayma hakkını kullanabilir. Teslim aldıktan sonra sadece Satıcı’nın bir hatasından kaynaklanan durum veya sebeplerle cayma hakkı talep edebilir. Teslim aldıktan sonra ürünün Satıcı’ya teslim edilmesinden alıcı sorumludur.

Mal ile beraber faturasının, malın kutusunun ve ambalajının, varsa eklerinin, mal ile birlikte hediye edilen diğer ürünlerin de beraberinde iade edilmesi gerekmektedir.Ürün ve Satıcı hatalarından kaynaklanan iadelerde 14 gün içinde Satıcı tarafından bedel iade edilecektir.

SATICININ İADE HAKKI BİLDİRİMİ YAPILACAK İLETİŞİM BİLGİLERİ

Ünvanı : SERVE KAFE UNLU MAMÜLLER LTD ŞTİ
E-ticaret site adresi: https://www.kruvasante.com

Adresi : BARBAROS MAH. BÜLTEN SOK. 31/A ÇANKAYA ANKARA Telefon : 0542 899 98 28

bottom of page